PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
HR-V Hybrid
1/10

Täiesti uus - HR-V Hybrid

Täielikult ümbertehtud HR-V uus mudel on kompaktne ja erakordselt ruumikas kupeest inspireeritud stiiliga linnamaastur, millel nüüd ka Honda ainulaadne ja uuenduslik e:HEV hübriidajam.

Honda nutikas iselaadiv e:HEV hübriidajam tagab ökonoomse ja dünaamilise elektrilise sõiduelamuse. 1.5-liitrise bensiin/hübriid mootori ja e-CVT käigukastiga mudelite seas saab valida kolme varustusastme vahel: Elegance, Advance ja Advance Style.

Küsi pakkumist ja telli

Tunneta iselaadiva hübriidi jõudu

Honda inimkesksest filosoofiast lähtudes loodud nutikas e:HEV täishübriidajam valib automaatselt kolme sõidustiili vahel: elektriline, hübriid või bensiinimootor.

Vormel1 tehnoloogiast inspireeritud süsteem töötab nii, et bensiinimootor toimib generaatori toiteallikana, mis omakorda toidab elektrimootorit, mis viib rattaid edasi, et saaksid iga kord nautida optimaalset jõudlust ja sujuvat sõitu.

Elektriajam tagab paigalseisust silmapilkse kiirenduse kahe elektrimootori abil. 
Hübriidajam ühendab bensiini- ja mõlemad elektrimootorid, et pakkuda äärmiselt tõhusat jõudlust. 
Bensiinimootoriga ajam kasutab suurema kiiruse hoidmiseks bensiinimootorit, et laadida elektrimootorit ülejääva energiaga, mis salvestatakse tulevikus kasutamiseks akusse.

Iselaadiv hübriid, mis viib Sind edasi

HR-V ergas iselaadiv hübriidmootor on igaks olukorraks valmis. Ükskõik kas sõidad läbi linna või suure kiirusega maanteel – see pakub alati vaimustavat kiirendust.

Vali kolme eri jõudlusega režiimi vahel: Sport erksa sõidu, Normal sujuva kulgemise ja Econ suurema kütusesäästlikkuse jaoks.

Võid olla kindel, et ükskõik millise režiimi valid, viib e:HEVi iselaadiv hübriid Sind edasi ning on samal ajal säästlik nii planeedi kui ka Sinu rahakoti suhtes.

Naudi sõitu

Kui Sa sõidad, aktiveerub regeneratiivpidurdussüsteem ning toodab teel energiat ja laeb akut. Seega ei pea  Sa kunagi oma sõidukit pistikusse ühendama.

Suurima kontrolli ja rohkem elektrijõul sõidu jaoks suurenda HR-V energia taaskasutamist. Selleks vali sõidurežiim B ja kohanda aeglustuse taset roolil olevate labalülitite abil.

Suurepärane sõidumugavus, Sinu valitud sõidurežiim ja muljetavaldav kütusesäästlikkus – tulemuseks on lõbus ja pingevaba sõit.

Ühenda lõbu ja praktilisus

HR-V pakub linnamaasturi eeliseid ja käitub kui mänguline kupee.

Uus HR-V on tulvil praktilisi võimalusi: käte abita avatav tagaluuk teeb kottide autosse tõstmise imelihtsaks ja funktsioon Walk Away Close tähendab, et Sa ei pea enam kunagi tagasi vaatama.

Sinu elu jaoks loodud

Uus HR-V kehastab puhast lihtsust, mis ühendab silmapaistva stiili erakordse jõudluse ja suurima praktilisusega.

Linnamaasturi enesekindlat hoiakut ja kupee elegantsi ühendav karismaatiline välimust tagab, et püüad pilke. Efektse välimuse kõrval on see ka rahakotisäästlik.

Lihtsad puhtad jooned annavad HR-V-le julge ilme ja edasipüüdlikkuse – ta on alati valmis tegutsema.

Paigas on ka pisemad detailid

Mudelil Advance Style on esmaklassiline luksuslik viimistlus ja uuenduslikud funktsioonid. Integreeritud iluvõre, tagauste peidetud käepidemed ja tagaluugi spoiler annavad tulemuseks stiilse silueti, mis paneb kõikjal inimesed päid pöörama.

Peale hea välimuse on see ka praktiline: saad kõik vajaliku endaga kaasa võtta tänu integreeritud katusereelingutele ning täiuslikult parkida mitme vaatega tahavaatekaamera ja kaheksa parkimisanduri abil, mis suunavad Sind ka kõige kitsamates paikades.

Kontroll on Sinu kätes

Kõrgemal asuv sõiduasend seab Su vaatepunkti kapoti kohale ning suurepärane nähtavus tekitab tunde, nagu oleksid maailma (ja õnne) tipus.

Stiilne horisontaalse paigutusega armatuurlaud laseb eesolevale teele keskenduda ja kõrvaldab näidikute virvarri ning lihtsasti kasutatav teabeekraan lisab salongile moodsust.

Ja veel üks värskendav muutus: HR-V ainulaadne ventilatsioonisüsteem levitab soojendatud või jahutatud õhku õrnalt Sinu ja reisijate ümber, et iga reis oleks veel mugavam ja lõõgastavam.

 

Ülekaalukalt kõige avaram

HR-V tuleb toime kõikide olukordadega alates igapäevasest tööle sõitmisest kuni nädalavahetuse väljasõiduni randa: klapi tagumised istmed Magic Seats vaid ühe liigutusega kokku ja muuda salong hetkega paigaks, kus hoida rattaid, suuski või surfilaudu.

Võimalusi on lõputult: lükka istumisosa vertikaalse ruumi saamiseks üles, klapi istmed ühe lihtsa liigutusega põrandale kokku või vali 60 : 40 jaotus, mis pakub veelgi rohkem paindlikkust.

Ole ühenduses

Tänu Honda CONNECTi 9-tollisele puuteekraanile on HR-V täielikult varustatud ja lahutab Su meelt. See ühildub Android Auto ja Wireless Apple CarPlay abil sujuvalt Su seadmetega, et Sa ei jääks teel olles oma muusikast või ühestki sõnumist ilma.

Naudi tehnoloogiat, mida saad puudutada.

Ohutus on standardvarustuses

Honda SENSINGi tehnoloogia loeb liiklusmärke ja sõiduolusid enne Sind ning ennetab võimalikke ohte selliste funktsioonidega nagu sõiduraja hoidmise abisüsteem, kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem ja nutikas kiiruspiirik.

Seda kõike sellepärast, et saaksid teekonda nautida kindla teadmisega, et oled reisijatega kõigeks eesootavaks valmis.

Hondaga sõitmine on turvaline, ükskõik kuhu lähed.

Uuenduslik Honda SENSING

HR-V standardvarustusse kuuluvad kõik järgmised ohutuspaketi Honda SENSING funktsioonid:

Kokkupõrget leevendav pidurdussüsteem
Ennetab laupkokkupõrke võimalust teise sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, hoiatades juhti ja vähendades kiirust.

Aeglasel kiirusel pidurdamine
Tuvastab takistusega kokkupõrkamise ohu tavalise sõitmise ajal või liigselt kiirendades.

Kokkupõrget leevendav gaasikontroll
Tuvastab sõiduki ees olevad takistused ning väljastab helisignaali ja visuaalse hoiatuse, kui need seisavad või liiguvad kiirusel alla 10 km/h, kui gaasipedaali vajutatakse liigselt.

Tagantsuunas kokkupõrget leevendav gaasipedaali juhtimine
Tuvastab sõiduki taga olevad takistused ning väljastab helisignaali ja visuaalse hoiatuse, kui need seisavad või liiguvad kiirusel alla 10 km/h, kui gaasipedaali vajutatakse liigselt.

Teelt väljakaldumise hoiatussüsteem
Värskelt täiustatud hoiatussüsteem, mis annab märku, kui sõiduk väljub sõidurajalt või teepiiretest.

Liiklusmärkide tuvastamise süsteem
Tuletab meelde liiklusmärkide teavet, nagu suurim lubatud sõidukiirus ja möödasõidu keeld.

Nutikas kiiruspiirik
Seab kiiruspiirangu automaatselt selliseks, nagu näitab liiklusmärkide tuvastamise süsteem.

Kohanev kiirushoidik koos aeglasel kiirusel järgimisega
Hoiab püsivat kiirust ning määratud vahemaad sõiduki taga ja ees, vajaduse korral aeglustab ja peatub automaatselt.

Sõiduraja hoidmise abisüsteem
Aitab hoida sõidukit sõidurajal ja hoiatab juhti, et kaitsta rajalt kõrvalekaldumise eest.

Automaatsed kaugtuled
Tuvastab erinevad valgusallikad ning öisel ajal sõitmisel lülitab automaatselt lähi- ja kaugtulede vahel.

Lae alla kataloog