PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

  • Kõik
  • Pildid
  • Videod
Civic Hybrid
1/10

TÄIESTI UUS CIVIC E:HEV – SÕIDU NAUTIMISEKS LOODUD

Täiesti uus Civic e:HEV on sportlik iselaadiv täishübriidluukpära, mis täiendab Civicu legendaarset dünaamikat, disaini ja tehnoloogiat erksa elektrifitseeritud jõuga.

KÜSI PAKKUMIST JA TELLI

Tunneta e:HEV erinevust

Hübriidjõuallikas e:HEV on täiuslik segu jõudlusest ja tõhususest, lülitudes sujuvalt režiimide vahel, et pakkuda iga kord silmapaistvat sõitu. Avastage selle kohene elektriline kiirendus ja sujuv, rafineeritud hübriidjõud. e:HEV tehnoloogia teeb uuest Civicust tõelist sõidunaudingut pakkuva hübriidi. 

HONDA e:HEV-TEHNOLOOGIA PAKUB TÄISHÜBRIIDI JÕUDLUST JA DÜNAAMILIST SÕITU
Honda e:HEV täishübriidtehnoloogia liigutab autot üksnes elektri jõul, pakkudes kuni 315 Nm pöördemomenti – poolhübriid seda ei suuda.

POLE VAJA PISTIKUSSE ÜHENDADA
Uut Civic e:HEV-d pole kunagi vaja pistikusse ühendada, sest täishübriidajam ei vaja vooluvõrku, lisaks kogub see pidurdamisel kaotatud energiat ja tagastab selle hübriidakusse.

VÄGA ÖKONOOMNE
Civicu sõiduulatus võib ulatuda üle 800 km* olenevalt sõidutingimustest ja CO2-heide kõigest alates 108 g/km* – seda ilma mugavust ja jõudlust ohvriks toomata.
* Civicu kombineeritud WLTP-andmed

HONDA e:HEV-TEHNOLOOGIA ANNAB MEELERAHU
Honda on tuntud oma töökindluse poolest ning sel on hübriidajamite tehnoloogia alal rikkalikult kogemusi ja teadmisi. Seetõttu pakume su hübriidakudele 5-aastast / 100 000 km garantiid.*
* kumb saabub enne

Puhas ja kaasaegne disain 

Täiesti uus Civic tõmbab teid endasse pilkupüüdvalt elegantse ja sportliku siluetiga. Auto eesmärgipärane välimus ja puhtad jooned loovad värske, dünaamilise stiili. Sellised detailid nagu 18-tollised valuveljed ja sportlik luukpära kere toovad välja selle silmapaistva välimuse.

VÄRSKE JA SAMAL AJAL TUTTAV
Uue disainiga Civicul on laiem tuuleklaas, mis pakub täiustatud igakülgset nähtavust ja muudab salongi avaraks.

MOODNE STIIL
Voolujooneline kapott, puhtad jooned ja siledad pinnad annavad uuele Civicule värske ja moodsa ilme.

JÕULINE HOIAK
Uuel Civicul on madal hoiak – kerge kalle pakiruumi suunas loob elegantse ja kiire välimuse, eriti koos varustustaseme Sport ja Advance 18-tolliste valuvelgedega.

EFEKTNE DISAIN
Uue Honda Civicu disaini täiustab sportlik meekärjemustriga iluvõre ja sama efektne muster jätkub ka salongis armatuurlaual.

Uus Honda Civic pakub rohkelt lisafunktsioone

PRAKTILINE JA RUUMIKAS
Nii elegantne siluett üllatab sind kindlasti meeldivalt, sest seest leiad oma klassi parima sõitjate- ja pakiruumi.

KOHANDUVAD ESITULED
Uuel Honda Civicul on kohanduvad kaugtuled – kumbagi esituld saab eraldi kontrollida, et säilitada lai ja kauge valgusvoog ilma teisi liiklejaid ja jalakäijaid pimestamata.

LIIKLUSUMMIKU ABISÜSTEEM
Liiklusummikute stressi vähendamiseks võimaldavad uue Civicu ohutusfunktsioonid autol aeglases liikluses kiirendada, pidurdada ja isegi suunda muuta, säilitades samal ajal eesolevast autost ohutut vahemaad.

TÄIUSTATUD SENSING
Uus Civic suudab uute eesmiste ja tagumiste sonarandurite ning 100-kraadise eriti laia vaateväljaga esikaamera abil paremini tuvastada jalakäijaid ja isegi teel olevaid väikeseid esemeid.

MUGAVUS JA KONTROLL
Vaju istmetesse, mis sind endasse haaravad, ja naudi mugavat sõitu: juhtnupud on stiilsel armatuurlaual selge ja käepärase paigutusega.

NUTITELEFONI ÜHENDAMINE
Naudi nutitelefoni ühendamist Honda CONNECTi teabe- ja meelelahutussüsteemiga (standardvarustuses) Android Auto ja juhtmeta Apple CarPlay® abil.

ESMAKLASSILINE HELISÜSTEEM
Varustustasemel Advance pakub Civic esmaklassilist helisüsteemi, kuhu kuulub 12 kvaliteetset Bose® kõlarit, mis tagavad kaasahaarava kuulamiskogemuse.

TÄIELIKULT DIGITAALNE JUHIEKRAAN
Varustustaseme Advance 10,2-tolline täielikult digitaalne värviline juhiekraan võimaldab kohandada teavet, mida sõidu ajal näha soovid.

 


KAASAHAARAV SÕIT

Täiesti uus Civic õhkab juhi enesekindlust tänu kindlale juhitavusele ja stabiilsele kurvide läbimisele, samas kui reisijad naudivad selle rahulikku ja mugavat sõitu. 
 


Esmaklassiline sisekujundus

Civic pakub juhile suurepärast nähtavust koos esmaklassilise sisekujundusega. Puhaste joontega stiilne kere, sõitjat toetavad istmed ning intuitiivselt paigutatud juhtnupud tagavad mugava sõidu. 
 
 


Ole oma maailmaga ühenduses

Honda CONNECT teabe- ja meelelahutussüsteemi 9-tollisel puutetundlikul ekraanil on ergonoomiline ja intuitiivne disain. Valitud mudelitel on juhtmevaba laadimine ja esmaklassiline helisüsteem, millel on kaksteist ülitäpset Bose kõlarit.


LOODUD TEID KAITSMA

Täiesti uus Civic on ohutu ja varustatud 10 turvapadjaga, sealhulgas eesmised kesk- ja juhi põlveturvapadjad. Sellel on ka uusim Honda SENSING täiustatud juhiabitehnoloogia, mis muudab sõitmise nauditavamaks ja aitab teil teel olla turvalisem.
 

Registreeri huvi  LAE ALLA KATALOOG Lae alla tehniline info