PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega

Liitumine ebaõnnestus!

Uus CR-V Hybrid saabub juba sügisel

Lisatud 02.08.2023

HONDA insenerid muutsid CR-V-d täielikult: see on nüüd jõulisem, suurem ja veelgi julgem. Pistikhübriidi CO₂ heide on konkurentsivõimeliselt väike ja täishübriidil on ülimugavad iselaadimise funktsioonid – tulevikuvalmis Honda hübriid on ideaalne valik suurtele peredele ja pikemate sõitude armastajatele.

Registreeri huvi või küsi lisainfot 

Uus CR-V on saadaval kahe jõuallikaga: iselaadiv täishübriid e:HEV ja uus pistikhübriid e:PHEV. Mõlemad CR-V-d pakuvad dünaamilist ja ülimalt tõhusat sõiduelamust.

 


Intelligentne tehnoloogia
nutika elustiili jaoks

 10,2-tolline digitaalne juhiekraan ja esiklaasinäidik hoiavad sind sõidu ajal asjadega kursis. 9-tollise ekraaniga teabe- ja meelelahutus-süsteem Honda CONNECT ning multi-funktsionaalne rool asetavad sinu käeulatusse kliimaseadme, navigeerimise ja helisüsteemi.
 


standardne Honda SENSING ON saANUD põneva uuenduse

Uus CR-V on varustatud Honda kõige arenenuma juhiabisüsteemi ja kokkupõrke leevendamise tehnoloogiaga ohutussüsteemiga Honda SENSING 360, mis võimaldab uuel CR-V-l tuvastada ohtusid ümber kogu auto ning kui süsteem on sisse lülitatud, kasutada vajaduse korral vältivaid ja korrigeerivaid manöövreid.
 
 


Julge ja kõrgetasemeline

Uuel CR-V-l on jõuline iluvõre, voolujoonelised esituled, mugavad katusereelingud ja kohe äratuntav tagadisain, mille juurde kuuluvad sõidukile eristava välimuse andvad tuled. Julget välimust täiendavad 18-tollised valuveljed.
 


Tunneta sisemuse kvaliteeti

 Luksuslikud nahkistmed, millel saab reguleerida nii asendit kui ka temperatuuri. Tagaistmete muudetav kaldenurk ja nihutamise funktsioon võimaldavad optimeerida muljetavaldavat 586-liitrist pakiruumi sinu vajaduste järgi.
 
 

Registreeri huvi või küsi lisainfot